Kategorie


Strony


Firma Alu-ART - stolarka aluminiowa.

Działalność ALU – ART zachęca do obejrzenia bogatej oferty stolarki aluminiowej, którą zajmujemy się już od wielu lat, zdobywając uznanie coraz bardziej potężnego grona zadowolonych Zleceniodawców. Dostosowany asortyment do potrzeb każdego Zleceniodawcy indywidualnie, wykonujemy zlecenia z największą sumiennością, by sprostać wymaganiom nawet najtrudniejszego Zleceniodawcy, który może powybierać nie tylko kształt i rozmiar, ale również kolor produktu.


Producent stolarki aluminiwej – ALU ART oferuje produkty, tj.: drzwi (aluminiowe, przymykowe, przesuwne, wahadłowe), okna (stałe i przesuwane), ścianki działowe do zabudowy, konstrukcje aluminiowe, wiatrołapy, świetliki dachowe, stolarka aluminiowa i aluminiowo – szklane elewacje budynków. Produkt wytworzony jest z wysokiej jakości materiałów, używając innowacyjnych maszyn z ultranowoczesnym systemem. Oczywiście, nic nie odbyłoby się, bez profesjonalnych i kompetentnych pracowników, którzy starannie podchodzą do każdego zlecenia.


Firma wykonuje zamówienia standardowe, jak również na specjalne życzenie Klienta, wykonując bezpłatne pomiary i wyszukując najlepszego zastosowania. Dzięki stosowanym okuciom gwarantujemy wysoką jakość w bardzo przystępnej cenie. Produkowana stolarka aluminiowa spełnia wymagania budownictwa ekologicznego mając Europejską Aprobatę Techniczną. Zapraszamy do kontaktu – nie ma dla nas zleceń niemożliwych.
About the Author

ART

Comments


No comments yet! Be the first:

Komentarz
Najczęściej Czytane