Kategorie


Strony


KSN Gibon - skup złotych monet Kraków

Przedsiębiorstwo KSN Gibon zapoczątkowało swoją działalność już w roku 2003, więc już od 14 lat pasjonujemy się skupowaniem monet złotych i srebrnych, całych kolekcji jak  i pojedynczych walorów. Nasza oferta jest bardzo interesująca, a co najważniejsze – płacimy gotówką. Nielicząc bilonu, interesują nas zbiory pocztówek, medali, odznaczeń, banknotów i monet zastępczych. Numizmatyka jest naszym hobby, dlatego tak dużą wagę przykładamy do naszego profesjonalizmu, co przekłada się na niespotykane zadowolenie naszych Klientów.


Jednocześnie zajmujemy się oceną – możliwą także u Klienta w  domu, również poza godzinami pracy sklepu. W przypadku reflektowania indywidualnego stawiennictwa Klienta to zachęcamy do odwiedzenia miejsca prowadzenia naszej działalności w Krakowie przy ulicy Floriańskiej 40.


Odwiedzając nasz stacjonarny sklep w Krakowie Klient mają możliwość także oddania monet w komis. Bierzemy bardzo małą prowizję od 10 – 15 %, dodatkowo pokrywamy wszystkie koszty związane ze sprzedażą, konstruujemy umowę i zapewniamy bezpieczeństwo poprzez opracowanie właściwej usługi gradingu. Przedmioty zostają wyeksponowane na aukcjach internetowych (Allegro) i w naszym krakowskim, sklepie stacjonarnym.


Naszym najbardziej doświadczonym  numizmatykiem i graderem jest Marek Trybulski – działacz  Stowarzyszenia Numizmatyków Profesjonalnych, który założył Krakowski Salon Numizmatyczny oraz Gibon – Grading (od 2003 roku). Przede wszystkim interesuje się w monetach ziem polskim od XV wieku, Europy i USA od XIX wieku, monetami lustrzanymi jak również monetami obiegowymi od II Rzecz Pospolitej.
About the Author

ART

Comments


No comments yet! Be the first:

Komentarz
Najczęściej Czytane