Kategorie


Strony


Gabinecie Psychoterapeutycznym w Katowicach

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych usług w Gabinecie Psychoterapeutycznym w Katowicach, przy ulicy Kotlarza 6. Specjalnie nasza oferta wyselekcjonowana jest dla Klientów, którzy mają:
problemy emocjonalne dotyczące relacji z innymi ludźmi, zawiłość i przeszkody w życiu małżeńskim bądź w związku z partnerem, zawikłania związane z najbliższymi, trudności wychowawcze, poczucie osamotnienia lub niepewności wewnętrznej, zgryzotę z powodu obniżonego nastroju, napięcia lub lęku, przejścia kryzysowe, stres, trudności psychosomatyczne, kłopoty związane z pogodzeniem się ze stratami, np. rozwód, utrata pracy bądź śmierć bliskiej osoby, uzależnienia, chęci rozwoju, poprawę jakości swojego dotychczasowego stylu życia.


Jesteśmy lekarzami z pasji, dlatego nasza oferta jest dość niejednorodna. Nie tylko koncentrujemy się na zwykłych poradach psychiatrycznych i farmakoterapii, ale także leczymy zaburzenia: lękowe, psychosomatyczne, rozdrażnienia oraz zaburzenia emocjonalne, które związane są niekiedy z ostrym stresem. Osoby które cierpią na problemy zaburzenia snu i psychotyczne – również znajdą u nas pomoc.


Na naszej witrynie internetowej znajdą Państwo więcej informacji o Gabinecie Psychoterapeutycznym w Katowicach oraz cennik oferowanych przez nas usług, który nie jest przesadny biorąc pod uwagę nasz profesjonalizm i doświadczenie w dziedzinie psychiatrii i psychoterapii.
About the Author

ART

Dobra psychoterapia katowice w gabinecie profesjonalnego psychoterapeuty.


Comments


No comments yet! Be the first:

Komentarz
Najczęściej Czytane