Kategorie


Strony


Drzwi INSIDE - drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, wejściowe i techniczne

Nasz asortyment w katowickim salonie jest bardzo zróżnicowany, stąd stacjonarnie jest możliwe by wyeksponować naszym Klientom: drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, wejściowe i techniczne. Wykonane z dobrych gatunkowo tworzyw: okładzina drewnopodobnych, malowane według barw RAL lub NCS, laminowane, oklejane lub całe wyprodukowane z drewna. Oferujemy drzwi – od tradycyjnych, po wahadłowe, przesuwne i składane, a także istnieje też możliwość zabudowy istniejących ościeżnic.
Oferta przygotowana jest na każdą kieszeń, gdyż dysponujemy drzwiami producentów, tj. DRE, Vasco, Interdoor, DELTA, POL – SKONE, Porta i Invado, jak również tych mniejszych – Ronkowski, Art – Tom, itd. Dowolnie wybrany wytwórca ma szeroką gamę produktów dostępnych w druku reklamowym opracowanych rozwiązań, równocześnie jesteśmy też w stanie wykonać drzwi na indywidualnie Państwa życzenie. Zasób wiadomości z branży, kwalifikacje pozwala nam na świadczenie usług, według najwyższych standardów. Rosnąca liczba Klientów z regionu Zabrza nakłoniła nas do otwarcia drugiego punktu, właśnie w tej regionie.


Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie mogą Państwo zobaczyć galerię, modele drzwi wewnętrznych i zewnętrznych z podziałem na producentów.
About the Author

ART

Potrzebujesz drzwi z montażem Zabrze - jesteśmy do usług.


Comments


No comments yet! Be the first:

Komentarz
Najczęściej Czytane