Kategorie


Strony


ECOLAK - lakiernia proszkowa

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, by zapoznać się z ofertą innowacyjnej Lakierni Proszkowej ECOLAK Sp. z o. o. w Dąbrowie Górniczej. Za pośrednictwem grupy POLKOLOR, która posiada ponad 15 – letnie wykwalifikowanie, malowanie proszkowe realizujemy wprawnie i dynamicznie, trzymając się najwyższych standardów jakości.


Nasi Klienci mogą być pewni jakości realizacji, gdyż skupiamy się na przyzwoitym przygotowaniu miejsca pod lakier a wykonując malowanie wykorzystujemy akcesoria firmy GEMA – wiodący producent na rynku. Dwa piece i dwie lakiernie powodują, że mamy duże predyspozycje a dodatkowo, natomiast dzięki transportowi wewnętrznemu, mamy możliwość malowania proszkowego części nietypowych o ciężarze jednostkowym – nawet do 1 tony. Za sprawa tych kryteriów uzyskaliśmy stanowisko lidera w Dąbrowie Górniczej i regionie, ponieważ mamy możliwość realizacji zleceń w krótkim terminie, nawet jeżeli chodzi o te nietypowe.


Zachęcamy do kontaktu z nami, weźmiemy na siebie najtrudniejsze zlecenia, gdyż mamy odpowiednie doświadczenie, by podołać wymaganiom każdego Klienta.
About the Author

ART

Czy malowanie proszkowe Tarnowskie Góry możę być dobrym rozwiązaniem?


Comments


No comments yet! Be the first:

Komentarz
Najczęściej Czytane